Telekom Projeleri (Network Management-Servis)

Turk Telekom MBU Destek Projesi(Network Management-Servis)

TT’a ait 326 adet şehir tipi DMS santrallerinin 5 ana merkezden işletilmesi, alarm ve performans takibi yapılması amacıyla oluşturulan HP-UX, Linux, Windows server , çeşitli routerlar/ switchlerden ve çeşitli database (DB2, Informix, Oracle, SQL, MySQL, PostgreSQL, Cyristal Report) tiplerini içeren networkün kurulum ve işletme desteğinin verilmesi.2004 yılından beri sistem, donanım ve Database (TGS, HP Level 1/Level seviyesinde) teknik desteği verilmektedir.


Savunma Sistemleri Projeleri (Network Management-Servis)

Servisnet NN ve ASELSAN tarafından ortak yürütülen askeri projelerde aşağıdaki ürünler için montaj, test, entegrasyon ve teknik destek hizmetlerini sağlanmıştır. IFF-Jemus-Sahra Santralları-Tasmus-MILGEM (Milli Gemi)


Türk Telekom DMS Santral Bakım Projesi (Network Management-Servis)

Türkiye genelinde 7000K/2000K portluk (hat ve trunk) hizmet veren 326 adet PSTN/DMS santralının 7/24 teknik desteği CIS ülkelerinde DMS santrallarının kurulumu, servise alınması ve işletilmesi SW upgradelerinin yapılması Troubleshooting and fault management Eğitim ve dökümantasyon desteği


GSAT NGN Project (Network Management-Servis)

GISAD için kurulan ve kurumsal müşterilere hizmet eden NGN şebekesine 2007 yılından beri işletme ve teknik destek sağlanmaktadır. TT Ankara-Ulus’ta kurulan NGN sistemine teknik desteğin sağlanması.


TELLCOM Ataşehir Metro Ethernet Project(Servis)

Ataşehir-İstanbul’da yaklaşık 10000 aboneye internet, Voip, IPTV hizmeti verebilen yüksek hızlı metro ethernet şebekesinin altyapı kurulumu, testleri, servise verilme işlemlerini takiben teknik desteğinin verilmesi.


TT SDH Projesi(Network Management-Servis)

41 ilde 7000 NE için TT SDH projesinin kurulumunun yapılması ve servise alınması, teknik desteğini sağlanması.Ayrıca 150 adet Unix Server, 200 adet Router ve Switch’ten oluşan TT SDH DCN şebekesinin network işletim desteğinin verilmesi. TT IPDSLAM, MSAN, NGN


Huawei Teknik Destek Projesi(Servis)

Türk Telekom’un 2500K portluk, 6000 DSLAM ve 67 SSG boyutunda Huawei Genişband Erişim şebekesine 7/24 1. ve 2. seviyede teknik destek sağlanması.Aynı zamanda 12 bölgede konuşturulan elemanlar ile bölgesel destek verilmesi.Ayrıca tüm Türkiye’de NGN Network desteğinin sağlanması.