Entegrasyon Çözümleri

SERVİSNET, konularında uzman kadrosu ile sektörde Telekom, IT, Network ve Uzaktan denetim projelerinde profesyonel entegrasyon çözümleri sunmaktadır. Bu kapsamda sektörde butik entegratör kimliğini öne çıkararak;

- Sistem entegratörü kurumsal kimliği ile; otomasyon ve/veya IT mühendisliği alanında sahip olduğu teknolojik donanım ve teknik yeterliliği ile , öncelikli olarak işin tasarımını yaparak, proje - yazılım geliştirerek, sistemi devreye almakta ve servis hizmeti vermektedir.

- Üretici firmaların ürettiği farklı ürünleri alıp, bunlara katma değer (proses bilgisi, verim artımı,uygun yazılım geliştirme vb.) ekleyerek en uygun maliyetle son kullanıcılara çözüm ulaştırmaktadır. Burada çözümle kastettiğimiz, teknolojinin, ürün, servis ve bilgiyle harmanlanıp, müşterinin ihtiyaçlarına doğru bir çözümle kısa sürede cevap vermektir.

- SERVİSNET piyasadaki birçok entegratör firmanın yaptığı gibi mevcut bir şartnameye teklif vermek yerine entegratör kimliği ile müşterinin gerçek ihtiyaçlarını anlayarak strateji oluşturup teklif üreten firma misyonu ile çalışmaktadır.

- SERVİSNET tavsiye edilen firma imajını en üst seviyelere çıkarmak için sürekli olarak “nerede farklılık yaratabilirim?” sorusunu kendisine sormakta ve tanımlanan işin üzerine, müşteriye katma değer sağlayabilecek her tür farklılık için çaba göstererek , artı bir müşteri memnuniyeti hedeflemektedir.