Servisnet R&D

SERVİSNET, 2001 yılından itibaren, bilişim ve telekomünikasyon sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. "Anahtar teslimi çözüm sunmak ve bunu tek noktadan gerçekleştirmek"  felsefesini taşıyan SERVİSNET, Telekom sektöründe değer katan ve fark yaratan hizmet prensipleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Her türlü kurulumdan, danışmanlık hizmetlerine, sistem entegrasyonundan, özel projelere,satış sonrası hizmetten projelerin gerektirdiği yazılım desteğine kadar geniş bir alanda hizmet sunan SERVİSNET, yeni teknolojileri yakından takip ederek müşterilerinin verimliliklerini arttırıp onlara rekabet avantajı sağlamayı ve sektöründe farklı kılmayı hedeflemektedir.

Müşteri odaklı iş prensibi çerçevesinde çalışmalarını sürdüren SERVİSNET, Telekom sektöründeki her türlü proje yönetim ve kurulumlarını Türkiye içi ve dışında gerçekleştirebilecek kabiliyette güçlü "Operasyon ve Teknik" grubu yanında, satış sonrası destek sağlayan "Satış Destek" ve 7x24 hizmet veren "Help-Desk" gruplarını da bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca Uzman eğitmen kadrosuyla geniş imkanlara sahip eğitim merkezinde de müşterilerini destek verdiği ürünler hakkında eğitmektedir.